Kam na dobré jídlo?

Zmrzlina u Strnada

Když se řekne Doksy u Máchova jezera, většina z nás si představí letní dovolenou plnou slunce, koupání a nezapomenutelných zážitků. Ale co by to bylo za výlet bez chutného osvěžení? V malebném městečku Doksy, jen pár kroků od ikonického Máchova jezera, najdete skrytý klenot, který potěší každého milovníka sladkostí – zmrzlinárnu u Strnada. Tato zmrzlinárna se stala neodmyslitelnou součástí...

Maximální osvěžení v Rezidenci Fami De Luxe Design

Maximální osvěžení nově v Rezidenci Fami De Luxe Design u Máchova jezera. Luxusní zmrzlina Ben & Jerry's + kopečková zmrzlina Carte d’Or z nejkvalitnějších ingrediencí, točené extra chlazené prémiové pivo Heineken, ProseccoBohemia Sekt EIS podávaný na ledu, kvalitní italská káva a další nápoje vám rádi připravíme v naší předzahrádce. Platba je možná v hotovosti nebo bezkontaktně platební...

Restaurace hotel Grand

Našim hostům nabízíme tradiční českou kuchyni i zahraniční speciality. Každý den připravujeme polední jídelní lístek. Prostory restaurace se skládají ze tří oddělených místností. Restaurace s barem, kavárny a salónku s kapacitou přes 130 míst k sezení. 

Bistro u Strnada

Skvělé ryhlé občerstvení v centru Doks na Lipovém náměstí. Vše po domácku dělané, ať už se jedná o Strnadův burger či o domácí limonády. Příjemné prostředí i obsluha Vám kulinářský zážitek ještě více zpříjemní.

Restaurace V Jachtklubu

Rádi bychom Vás pozvali do Jachtklubu Máchova jezera ve Starých Splavech. Široké veřejnosti nabízíme služby naší restaurace s terasou na břehu jezera.
Přijďte posedět v novém posezení na naší prosluněné terase s výhledem na jezero.

Kavárna Republika

Kavárna Republika, domácí dorty, pivo Bernard, příjemné posezení a kavárenská zahrada. To vše najdete uprostřed Doks v kavárně Republika.

Pizzerie Sentiero Almi

Vítejte ve stylové pizzerii! Naše pizzeria je skvělou součástí našeho penzionu, kde naleznete široký sortiment lahodných jídel. Specialitou jsou italská jídla, připravovaná s láskou v originální italské peci na dřevo. Naše nabídka zahrnuje také masové pokrmy, těstoviny, osvěžující saláty a samozřejmě i sladké dobroty. Přijďte si k nám pochutnat!

U Bílé labutě

Našim hostům nabízíme hotová jídla, pizzu podle tradiční italské receptury, těstoviny, saláty a něco k zakousnutí k pivu se u nás vždy také najde, posedět můžete v klidném kuřáckém i nekuřáckém prostředí, která jsou od sebe stavebně odělena. Vaší žízen rádi uhasíme Plzeňským, nebo Svijanským pivem, točenou kofolou a dalším rotimentem nealko i alko nápojů.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Restaurace Na rybníčku

Restaourace Na rybníčku vám nabízí tradiční českou a evropskou kuchyni, vynikající kávu, i pochoutky k točenému pivu.
Využijete příjemného posezení s možností využití letní terasy. 
Restaurace je umístěna v klidné části obce Staré Splavy, odkud je jen kousek k Máchovu jezeru.

Molo 23 aneb five over nine BAR

Nově otevřený gril a bar u břehu Máchova jezera! Přijďte si pochutnat na lahodných pokrmech, poslechnout skvělou hudbu a osvěžit se sklenkou něčeho dobrého. Právě teď na vás čeká nezapomenutelný zážitek plný chutí a radosti, tak neváhejte a přijďte ochutnat!

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více