Archiv článků

Pohádkový les
18.8.2018 - zámecky park Doksy

Odpoledne pro děti v zámeckém parku plné zážitků, divadelního představení, her a atrakcí

Městské slavnosti v Doksech
18.8.2018 náměstí Republiky v Doksech

Tradiční městské slavnosti letos zase jednou na náměstí Republiky v centru Doks. Jarmark, divadelní scéna, hudební scéna (Olympic revival, Martin Harich, Bonus orchestra a další), skákací a nafukovací atrakce, pohádkový les na téma Cesta kolem světa a další!

Rozmarné léto 2018
Pláž Klůček - 21. červenec v 11:30–22:00

Další ročník Rozmarného léta je tu! Letos se na vás budeme těšit opět v krásném prostředí pláže Klůček na Máchově jezeře.  Pro návštěvníky budou připravena dvě podia. První, hlavní, pro hudební nadšence a dospěláky. Druhé především pro děti. 

I letos se můžete těšit na krásnou atmosféru na pláži Klůček a spoustu skvělých hudebních interpretů...Tomáš Klus, Žlutý pes, Jaroslav...

Letní kino na zámku
1.7.2018 21:00 - 29.7.2018 Zámek Doksy

Letní kino v zámeckém parku v Doksech každou neděli po západu slunce (21 hod.) Vybrali jsme pro vás nejúspěšnější české a animované filmy.

Promítáme za dobrého počasí každou neděli.

Zdobení Vánočního Stromečku S Lovci Perel

12. prosince proběhne vyhodnocení čtenářské soutěže Lovci perel. Následovat bude výtvarná dílna - vyrábění papírových ozdob a obchůdek pro Lovce.

Vánoce v muzeu a knihovně

Navštivte v adventním čase Muzeum Čtyřlístek a Městskou knihovnu Doksy. Připravili jsme bohatý program pro malé i velké. Čeká vás vánočně vyzdobené muzeum a vyrábění vánočních ozdob, zdobení stromečku nebo tvoření jmenovek na dárečky.

Vánoční korálkománie

Výtvarná dílna – vyrábění vánočních ozdob z korálků.
Od 14 do 16 hodin v Muzeu Čtyřlístek
Dílna je vhodná pro děti i rodiče. Vstupné 20 Kč. Rezervace místa na tel. 773 556 211, kapacita je omezená.

Úsměvy IVA ŠMOLDASE

"Úsměvy IVA ŠMOLDASE s písničkami Pepy Štrosse." Jsou to
dvě hodiny inteligentní zábavy a pěkných písniček v podání folkového dua "Pepa Štross a syn".

Přehlídka filmů Aki Kaurismäkiho 7

U příležitosti české premiéry snímku Druhá strana naděje probíhá v kině Máj v Doksech již od července přehlídka dalších filmů z vrcholného tvůrčího období finského režiséra Akiho Kaurismäkiho. Přehlídku v úterý 14.11. uzavře snímek BOHÉMSKÝ ŽIVOT.

Dokské pověsti
Zámecký park Doksy

Tradiční Dokské pověsti se opět uskuteční v zámeckém parku. Těšit se můžete na stánky, občerstvení a dětmi hrané pověsti z Doks a okolí.

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více