Kulturní akce

Únorové Akce V Městské Knihovně

V únoru se můžete těšit na další tvořivé dílničky pro děti a poutavé čtení, které každý měsíc vybírá sova Eleonora. Pokud soutěžíte se sovou Eleonorou o nový notebook nebo tablet, můžete také získat samolepku do své hrací karty za pouhou účast! Účastněte se akcí, čtěte knihy, plňte úkoly, získávejte samolepky a odevzdávejte v knihovně plné hrací karty. Na konci roku vylosujeme vítěze! Více...

Tradiční Masopust 19. Února

Tradiční masopust se uskuteční v sobotu 19. února 2022. Sraz masek v 10:00 hod. na náměstí Republiky v Doksech. Společně půjdeme v průvodu až k hasičské zbrojnici ve Starých Splavech. Doprovodný program, hudba a občerstvení od mistra řezníka zajištěno! V rámci nařízení nebude možné během průvodu podávat občerstvení. Všichni účastníci by měli mít zakryté dýchací cesty (masky vhodné) a dodržovat...

Tvoření V Knihovně Pro Dospělé - Záložka Do Knihy

Kreativní odpoledne pro dospělé. Přijďte si vyrobit originální záložku do knihy s motivem mandaly. Cena za materiál na výrobu je 30 Kč.

Infocentrum Do 28. Ledna Zavřeno

Turistické informační centrum na zámku v Doksech je od úterý 18. do pátku 28. ledna z důvodu nemoci ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Výroba Krmení Pro Ptáčky 24. Ledna V Knihovně

Přijďte v pondělí 24. ledna mezi 13. a 17. hodinou do městské knihovny na zámku v Doksech a vytvořte si v rámci tvořivé dílničky závěsné krmení pro ptáčky. Cena za materiál na výrobu je 30 Kč. Těšíme se na vás!

Tvoření Pro Dospělé 27. Ledna V Knihovně

Přijďte ve čtvrtek 27. ledna mezi 16. a 18. hodinou do městské knihovny na zámku v Doksech a vytvořte si v rámci tvořivé dílny záložku do knihy s motivem mandaly nebo škrabošku na masopust. Cena za materiál na výrobu je 30 Kč. Těšíme se na vás!

Navštivte Výstavu Minerálů kamenná Krása

Výstava minerálů s názvem „Kamenná krása“ je pro velký zájem prodloužena do 11. února 2022. Minerály z českých i světových nalezišť zapůjčili ze svých sbírek amatérští sběratelé Tomáš Liska, Eva Málková, Stanislav Mauser a Jiří Riedel. Výstavu můžete navštívit v městské galerii na zámku v Doksech od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin, v pátek od 8:00 do 12:00 hodin.

Infocentrum Do 21. Ledna Zavřeno

Turistické informační centrum na zámku v Doksech je od úterý 18. do pátku 21. ledna z důvodu nemoci ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Čtení Se Sovou Eleonorou 20. Ledna V Knihovně

Přijďte si ve čtvrtek 20. ledna od 15 hodin poslechnout do městské knihovny na zámku v Doksech lednové čtení, které pro vás vybrala sova Eleonora. Budeme číst z knihy Kubula a Kuba Kubikula od spisovatele Vladislava Vančury.

Tvoření V Muzeu Čtyřlístek 29. Ledna

Přijďte v sobotu 29. ledna mezi 13. a 17. hodinou do Muzea Čtyřlístek na zámku v Doksech a vyrobte si v rámci tvořivé dílničky krmítko pro ptáčky z PET lahví nebo krabic od nápojů. Materiál na výrobu dostanete v muzeu zdarma. Vstupné do muzea dle aktuálně platného ceníku. Více na www.muzeumctyrlistek.cz.