Kulturní akce

Plejtvák - Hra, Již Chybí Sedm Obrazů Aneb Divadlo V Zámeckém Parku

Komedie o tom, jak se dostala kostra velryby do Národního muzea. V hlavních rolích: Lucie Polišenská, Ivan Lupták, Igor Orozovič a Jiří Suchý z Tábora. Text a režie: Milan ŠotekSrpnové divadlo pod širým nebem ve hvězdném obsazení spustilo předprodej vstupenek!

Letní Kino - Mstitel - Zrušeno!

Tradiční promítání letního kina v zámeckém parku. Začínáme po setmění asi ve 21:45 hod., jednotné vstupné 120 Kč.ZRUŠENO PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ.

Odpoledne S Hudbou

Komise pro občanské záležitosti zve na přátelské odpolední posezení s živou hudbou ve středu 14. července od 16 do 18 hodin v restauraci Grand. K poslechu hraje pan Jiří Hanžl. Zatím nemůžeme tančit, ale bavit se ano. Podmínky účasti: respirátor, doklad o očkování, testování nebo prodělání covidu v posledních 180 dnech.

Divadlo V Zámeckém Parku

Přijďte se podívat na divadelní představení pod širým nebem do zámeckého parku. Již zítra 6. července uvidíte komedii Šílená lokomotiva aneb Někam to napaříme v podání herců z Divadýlka na dlani. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v turistickém infocentru za pouhých 100 Kč, na místě za 150 Kč.

Soutěže O Stavebnice Lego

V Městské galerii na zámku v Doksech právě probíhá výstava stavebnice Lego - Svět kostiček. Uvidíte zde zajímavé modely středověkých hradů, městské stavební techniky, šachů, aut, vrtulníků a mnoho dalšího. Třešničkou na dortu je obří model dokského zámku. Samozřejmostí je i dětská herna se spoustou kostiček. Probíhají také soutěže o hodnotné stavebnice. Více informací uvnitř článku.

Bohnice Na Housce

Řemesla v podání klientů a terapeutů PN Bohnice a dalších dílen.

Mečem Proti Kalichu, Aneb Šerm Na Bezdězu

V průběhu pátku až neděle uvidíte zajímavý příběh i šermířská vystoupení. Také Vám předvedeme ukázky soubojů se středověkými zbraněmi, pro zájemce bude připravena i malá ukázka středověké tortury. Začátky vystoupení v 11.00, 13.00 a 15.00 hod. Plné vstupné 120 Kč, snížené 60 Kč.

Dny Lidové Architektury

Zveme vás na devátý ročník Dnů lidové architektury Čech, Moravya Slezska v Libereckém kraji! Udělejte si jeden víkend off-line a přeneste se do dob vaší prababičky a vašeho pradědy. Vyměňte jízdu autem za projížďku koňským povozem, nakupte si na jarmarku a zjistěte na komentovaných prohlídkách, jak se kdysi v našem kraji žilo! Vstup zdarma.

Jarmark S Hudbou Dávnověku

Hudba dávnověku s kostýmy a nástroji roztodivnými – skupina Gothien.

Gotický Jarmark

Tradiční jarmark na hradě Houska. Vystoupí skupina historického šermu Bohemica Sanguis a Ambrosia.