Kulturní akce

Retro Diskotéka 27. Července V Zámeckém Parku

V sobotu 27. července nás od 20 hodin čeká pořádná retro párty pod širým nebem. V zámeckém parku uslyšíte ty největší hity od 70. do 90. let. Nebude chybět také občerstvení, koktejly a světelná show. Na pódiu se vystřídají tři borci: DJ Helmut, DJ Kokoška a DJ Petr Němec. Tak vytáhni ze skříně retro vohoz a přijď se bavit! Vstupné 100 korun.

Výstava Čertí Škola - Zámek Zákupy

Pojďte se podívat na neuvěřitelnou výstavu pro děti s názvem Čertí škola, která se koná na státním zámku Zákupy. Zažijte jedinečnou příležitost UVIDĚT TŘÍDU ČERTÍKŮ, kteří rozhodně nejsou jako ostatní, vidět LUCIFERŮV TRŮN, na který si můžete dokonce posadit, a VELKOU BRÁNU DO PEKLA, kterou je lepší jenom obdivovat z dálky! Je to zážitek, který vás jistě dostane do varu. Otevřeno je od úterý do...

Divadelní Představení Pod Širým Nebem 20. Července Na Zámku V Doksech - Vyprodáno!

Strašidlo cantervillské se objeví v sobotu 20. července ve 20:30 hod. na nádvoří zámku v Doksech! Nenechte si ujít divadelní komedii pod širým nebem s Martinem Zounarem, Bárou Štěpánovou, Martinem Poštou a dalšími skvělými herci s kulisou dokského zámku. Vstupenky zakoupíte pouze online na www.strasidlonazamku.cz.

Od 20. Července Platí Nový Jízdní Řád Výletního Vláčku

Výletní vláček prodlužuje trasu a přidává novou zastávku u hotelu Bezděz ve Starých Splavech! Nový jízdní řád vstupuje v platnost od soboty 20. července. Více informací o výletním vláčku najdete na webu www.vlacekdoksy.cz.

Letní Kino Promítá 19. Července V Zámeckém Parku

V pátek 19. července uvidíte v letním kině českou komedii Sladký život. Začínáme po setmění cca ve 21:45 hod. Vstupné 130 Kč. Na místě budou k dispozici lavičky a židle v omezeném množství a ministánek s občerstvením. Na promítání letního kina se můžete dopravit ze Starých Splavů výletním vláčkem. Vláček vyjíždí ve 20:30 hod. z autobusové zastávky ve Starých Splavech. Po ukončení promítání vás...

Divadelní Představení Pod Širým Nebem 20. Července Na Zámku V Doksech

Strašidlo cantervillské se objeví v sobotu 20. července ve 20:30 hod. na nádvoří zámku v Doksech! Nenechte si ujít divadelní komedii pod širým nebem s Martinem Zounarem, Bárou Štěpánovou, Martinem Poštou a dalšími skvělými herci s kulisou dokského zámku. Vstupenky zakoupíte pouze online na www.strasidlonazamku.cz.

20. Července Prohlídkový Okruh Otevřen Až Od 13:00 Hod.

Upozorňujeme, že v sobotu 20. července bude zámecký prohlídkový okruh otevřen až od 13:00 hod. z důvodu konání svatebního obřadu. Děkujeme za pochopení.

Příměstský Tábor: Cesta Kolem Světa - Kapacita Naplněna!

Přidej se k nám na nezapomenutelný příměstský tábor plný dobrodružství! Procestuj celý svět, získej svůj vlastní cestovní pas, ochutnej exotická jídla a sbírej razítka zemí, které navštívíš. Zažij krátké výlety, sportovní aktivity, vzdělávání, tvoření, přespávačku na zámku a grilovačku s rodiči. Nezapomeňme ani na cestovatelský poklad, originální táborové triko a spoustu dalších zábavných...

Free The Beach

Užij si čtvrtý ročník open air festivalu plného elektronické hudby a DYI kultury u Máchova jezera! V pátek začíná program od 16:00 hodin a v sobotu od 13:00 hodin. Vstup je zdarma, tak neváhej a přijď si užít skvělou atmosféru a neuvěřitelnou hudbu!

Příměstský Tábor Dětského Klubu Doksáček

Buďte součástí nezapomenutelného tábora plného dobrodružství! Zažijte výlety, návštěvu ZOO Liberec, IQLANDII, Dinoparku Liberec, koupání v Nedamově, opékání buřtů, sportování v tělocvičně a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční cenu 1300 Kč za dítě na turnus. Přihlášky si vyzvedněte v Komunitním a spolkovém centru v dětském klubu a nechte své děti zažít nezapomenutelné léto plné zábavy!
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více