Kulturní akce

Festival Roxy Doksy 1. Července Na Pláži Klůček

8. ročník hudebního multižánrového festivalu se letos přesouvá na pláž Klůček k Máchovu jezeru. Z nejkrásnějšího místa pro pozorování západu slunce nad Máchovým jezerem se v pátek 1. července stane dějiště parádní hudební párty, kde nebude chybět občerstvení, čepované pivečko či malinovka, koktejly a spousta prostoru, si užít tu pravou festivalovou náladu. Vstupné je zdarma. Těšíme se na vás!

Tvoření V Muzeu Čtyřlístek 18. A 19. Června

Další z pravidelných tvořivých dílniček pro děti. Přijďte o víkendu 18.–19. června do Muzea Čtyřlístek a vyrobte si záložku do knihy s motivem Čtyřlístku. Kromě kreativního zpestření se můžete dozvědět mnohé nejen o historii komiksu, zhlédnout filmovou pohádku Velké dobrodružství Čtyřlístku, půjčit si deskové hry se Čtyřlístkem a mnoho dalšího! Vstupné do muzea platí dle aktuálně platného...

Komedie Kdyby Radši Hořelo

Film o dobrovolných hasičích s Miroslavem Krobotem, Michalem Isteníkem nebo Annou Polívkovou v hlavních rolích. Sbor hasičů jedné vesnice bude čelit úplně jiné výzvě, než přináší obvyklý oheň. Klidný a spokojený život ve vsi totiž zničí podezření na akci teroristů. Světovou premiéru měl film na prestižním filmovém festivalu v Berlíně. Vstupné 120 Kč.

Provodínská Štrapanda

45. ročník tradiční turistické a cykloturistické akce pro celou rodinu. Připraveny jsou různě dlouhé trasy pro pěší i cyklisty od 5 do 69 km. Start je v Provodíně u sportovního areálu (u vlakového nádraží) od 8:00 do 12:30 hod. Startovné je 50 Kč pro všechny. Jako již tradičně se bude o pitný režim starat Pivovar Cvikov a masíčko připraví řeznictví Kuchynka Provodín. Na startu dostanete malou...

Kejklíři Na Hlavní Pláži V Doksech

Pouliční divadlo složené z vybraných umělců až z Kralup a Velvar zavítá na svém turné historickým vlakem i na hlavní pláž v Doksech! Můžete se těšit na nenasytného muže s obří hlavou, hadí ženu, silácké hrátky a trhání muže vejpůl, aquabelly v mobilním bazénu, stěnu hrůzy, šílenou vědkyni či tajemného mága, který přeřízne svou asistentku. Zábava pro malé, velké i největší. Vstupné do klobouku.

V Červnu Do Městské Knihovny

V červnu si pro vás městská knihovna opět připravila oblíbené akce. V rámci dílniček si budete moci vyrobit dřevěnou sovičku jako přívěsek či přání pro paní učitelku k ukončení školního roku. Společně se sovou Eleonorou budeme 16. června číst z knihy Bajky z lesa i louky od spisovatelky Hany Karoliny Kobulejové. Ve čtvrtek 30. června se můžete pochlubit svým vysvědčením a získat malou odměnu....

Vyhlášení Vítěze Celoroční Hry Se Sovou Eleonorou 27. Června

Zveme vás na vyhlášení vítěze celoroční soutěže se sovou Eleonorou. Odevzdávali jste celý školní rok plné hrací karty? Vyšplhali jste až na vrchol stromu moudrosti? Pak máte šanci stát se výhercem notebooku či tabletu! Slavnostní vyhlášení se uskuteční v pondělí 27. června v 15 hodin v Městské knihovně na zámku v Doksech.

Motobraní

Pátý sraz motorek, čtyřkolek, tříkolek, veteránů, limuzín, tuningových vozů, vojenské techniky, off roadů a všeho co má motor. Celá akce je věnována dívce Dominičce,která je po následcích dopravní nehody upoutána na vozíčku, ale pomalu se částečně navrací do normálního života. Čeká vás bohatý doprovodný program zakončený večerním rockovým koncertem. Samozřejmostí je také tradiční spanilá jízda...

Macha Lake Open Junior

Tenisový turnaj MACHA LAKE OPEN začíná v Doksech áčkovým turnajem juniorek. Přijďte se podívat v týdnu od 6. do 10. června na MACHA LAKE OPEN JUNIOR 2022. Vítězka získá volnou kartu do kvalifikace Crystalex Macha Lake Open by Moneta Money Bank - mezinárodního turnaje žen, který začíná v neděli 12. 6. na tenisových kurtech u Ploučnice v České Lípě.

Paddle Fest Mácháč

Paddleboardový víkend na pláži v Kempu Borný - Windsurfing Mácháč. 6. ročník paddleboardových závodů pro všechny - pokročilé i začátečníky, děti i dospělé nebo 4členné skupiny na Dragon paddleboardech. Akce je ideální pro rodiny s dětmi. Paddleboarding je sport! Na místě bude i testování paddleboardů pokud zrovna přemýšlíte o výběru a koupi. Vstup se psy do kempu je zakázán.