Kulturní akce

Magická dokonalost: Julian Steckel

Koncert v rámci 18. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Vystoupí mezinárodně uznávaný violoncellista Julian Steckel. Koncert se uskuteční v Rytířském sále na zámku v Doksech. Předprodej vstupenek ve festivalové pokladně v České Lípě a v Infocentru Doksy. Vstupné 320 Kč.

Pozvánka na přednášku Tomáše Pfeiffera

Přednášky probíhají po celé republice.Témata určují návštěvníci sami, a to svými dotazy.Okruh otázek je nesmírně široký. Jsou to otázky osudu, smyslu života, rození a umírání, ale i otázky týkající se našeho zdraví, vlivu životního stylu na kvalitu života.Názory pan Pfeiffer pouze předkládá, přemýšlet musí každý sám, protože k filozofii patří svoboda, bez ní žádná filozofie není pravá.

Plavby po Máchově jezeře stále nekončí

Přestože už skončila letní sezóna a venku již nastal barevný podzim, tak lodě na Máchově jezeře stále vyplouvají a vozí návštěvníky po březích jezera. A to každou sobotu a neděli!

Infoservis říjen

Stáhněte si přehled všech zajímavých akcí, které se v měsíci říjen konají v Doksech a blízkém okolí.

Infoservis září

Stáhněte si přehled všech zajímavých akcí, které se v měsíci září konají v Doksech a blízkém okolí.

Vstupenky na Zdeňka Trošku jsou již v prodeji!

Živé vystoupení jednoho z nejznámějších českých režisérů Zdeňka Troška s písničkářkou Simonou Klímovou. Vtip, humor a nadsázka je motto celého večera. Vystoupení se uskuteční 14. listopadu v kině Máj v Doksech.Vstupenky si již nyní můžete zakoupit v Infocentru nebo na webových stránkách www.kulturadoksy.com

LODÍ PO MÁCHOVĚ JEZEŘE I V ZÁŘÍ!

Od 2. září plují lodě na objednání (min. počet 15 platících osob). Jednotlivci se tak mohou připojit k objednané skupině. Informace o plavbách dostanete na emailu info@regatamachovojezero.cz nebo telefonním čísle 487 872 055.

URŠULA KLUKOVÁ A PEPA ŠTROSS

V pondělí 30. září od 17 hodin se v kině Máj uskuteční Den seniorů. Svým vyprávěním Vás bude bavit známá divadelní a filmová herečka Uršula Kluková, za doprovodu písní hudebníka Pepy Štrosse. Pro všechny z Doks a přilehlých obcí ve věku 65+ vstupenka zdarma (vyzvedněte si vstupenky na infocentru) ostatní návštěvníci zaplatí 100 Kč vstupné.

DEN SENIORŮ - DO DOKS PŘIJEDE URŠULA KLUKOVÁ

POZOR - došlo ke změně termínu. Den seniorů se uskuteční v pondělí 30. 9. 2019 od 17:00 hod. v kině Máj na základě požadavků pí Klukové. Těšit se můžete na desítky minut vyprávění známé divadelní a filmové herečky Uršuly Klukové za doprovodu písní hudebníka Pepy Štrosse. Pro všechny z Doks a přilehlých obcí ve věku 65+ vstupenka zdarma (vyzvedněte si vstupenky na infocentru) ostatní návštěvníci...

ČTYŘLÍSTEK SE LOUČÍ SE STAROU BUDOVOU

Přijďte se tuto sobotu a neděli rozloučit se starou budovou Čtyřlístku, kde bude připravený zábavný program, souteže pro děti a odměna pro každého soutežícího! Program bude od 10 - 17 hod. Startovné činí 30 Kč.Těšíme se na Vás!