Kulturní akce

Vánoční čas v Doksech

Vánoční cukroví, stromeček, dárky, kapr a bramborový salát, silvestr a oslava nového roku...Ano, Vánoce a nový rok se nám nezadržitelně blíží! Za pár dní zapálíme první svíčku na adventním svícnu a my bychom Vás už teď rádi pozvali na několik akcí, které Vám předvánoční čas jistě zpříjemní.

SNOW FILM FEST V DOKSECH

V sobotu 23. listopadu od 15.00 hodin se bude v kině Máj v Doksech konat již osmý ročník oblíbeného filmového festivalu zimních sportů SNOW FILM FEST.

CYKLO TERIER 2019 - START ZÁVODU 13:00 HOD.

CykloTerier je amatérský rodiný zábavný cyklistický závod v lesích okolo Máchova jezera s hlavním cílem zazávodit, pobavit se a zároveň pomoc dobré věci.

CYKLO TERIER 2019

CykloTerier je amatérský rodiný zábavný cyklistický závod v lesích okolo Máchova jezera s hlavním cílem zazávodit, pobavit se a zároveň pomoc dobré věci.

Magická dokonalost: Julian Steckel

Koncert v rámci 18. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Vystoupí mezinárodně uznávaný violoncellista Julian Steckel. Koncert se uskuteční v Rytířském sále na zámku v Doksech. Předprodej vstupenek ve festivalové pokladně v České Lípě a v Infocentru Doksy. Vstupné 320 Kč.

Pozvánka na přednášku Tomáše Pfeiffera

Přednášky probíhají po celé republice.Témata určují návštěvníci sami, a to svými dotazy.Okruh otázek je nesmírně široký. Jsou to otázky osudu, smyslu života, rození a umírání, ale i otázky týkající se našeho zdraví, vlivu životního stylu na kvalitu života.Názory pan Pfeiffer pouze předkládá, přemýšlet musí každý sám, protože k filozofii patří svoboda, bez ní žádná filozofie není pravá.

Plavby po Máchově jezeře stále nekončí

Přestože už skončila letní sezóna a venku již nastal barevný podzim, tak lodě na Máchově jezeře stále vyplouvají a vozí návštěvníky po březích jezera. A to každou sobotu a neděli!

Infoservis říjen

Stáhněte si přehled všech zajímavých akcí, které se v měsíci říjen konají v Doksech a blízkém okolí.

Infoservis září

Stáhněte si přehled všech zajímavých akcí, které se v měsíci září konají v Doksech a blízkém okolí.

Vstupenky na Zdeňka Trošku jsou již v prodeji!

Živé vystoupení jednoho z nejznámějších českých režisérů Zdeňka Troška s písničkářkou Simonou Klímovou. Vtip, humor a nadsázka je motto celého večera. Vystoupení se uskuteční 14. listopadu v kině Máj v Doksech.Vstupenky si již nyní můžete zakoupit v Infocentru nebo na webových stránkách www.kulturadoksy.com