Kulturní akce

Od Dubna Na Zámek O Víkendech

Od dubna můžete navštívit moderně historický prohlídkový okruh věnovaný rodu Valdštejnů každou sobotu a neděli od 13:00 do 17:00 hodin. Fifinku, Pinďu, Myšpulína a Bobíka najdete v Muzeu Čtyřlístek rovněž v tuto dobu. Turistické infocentrum bude otevřeno od čtvrtka do pondělí od 9:00 do 17:00 hodin. Otvírací doba městské knihovny se nemění. Těšíme se na vaši návštěvu!

Velikonoce Na Zámku 8. Dubna

Přijďte s námi oslavit Velikonoce na zámku v Doksech v sobotu 8. dubna. Od 14 hodin bude v zámeckém parku připravena Velikonoční stezka s úkoly, můžete se také realizovat ve velikonoční dílničce, setkáte se s živým Pinďou ze Čtyřlístku a samozřejmě budou i sladké odměny! Navštívit můžete i Muzeum Čtyřlístek, které bude tento den otevřeno od 13 do 17 hodin. V muzeu na vás čeká také spousta...

Koncert Cti Hang 7. Dubna V Rytířském Sále

Jedinečný koncert na nejmladší nástroj připomínající želví krunýř. Melodický perkusní nástroj, který nabírá na popularitě, představí na svém koncertu CTI HANG (Ctirad Macháně) jako jeden z předních českých hráčů na hang / handpan. V pátek 7. dubna od 18 hodin rozezní Rytířský sál na dokském zámku. Vstupné 100 Kč. Lidí, kteří v ČR s tímto nástrojem koncertují, je velice málo. Využijte tak...

Divadelní Představení 25. Března V Rytířském Sále

Komedie o skupině přátel z bývalé kapely, kteří přichází do nádražní hospůdky, aby naposledy poseděli nad skleničkou a pohovořili o životě, rodině, lásce a snech. Hraje ochotnický divadelní soubor z Břeclavi, jež s touto hrou vyhrál krajskou přehlídku amatérských souborů v Hodoníně a zúčastnil se celorepublikové přehlídky Jiráskův Hronov. Těšíme se na vás v sobotu 25. března od 17 hodin v...

Recitační Soutěž 21. Března

Přijďte v úterý 21. března v 10 hodin do Rytířského sálu na zámku v Doksech, kde se bude konat recitační soutěž žáků ZŠ K. H. Máchy v Doksech. Proběhne také vyhlášení vítězů ve 3 kategoriích. Podpořte žáky svou účastí a rozhodněte o vítězi v kategorii „cena publika“. Po zahájení soutěže (10:00 hod.) nebude možné vstupovat do sálu z důvodu rušení vystupujících. Děkujeme za pochopení.

Noc S Andersenem V Dokské Knihovně

Pohádková noc v knihovně na dokském zámku plná dobrodružství a zážitků pro dětské čtenáře letos na téma „Po stopách Jeníčka a Mařenky“. Můžete se těšit na dramatické vystoupení žáků ZŠ K. H. Máchy, besedu o ochraně lesa, noční bojovku v zámeckém parku, Andersenovskou únikovou hru či projekci přírodovědného filmu. K účasti je nutná vyplněná přihláška, kterou získáte v knihovně. Kapacita omezena....

Narozeninový Ples Zuš

Základní umělecká škola Doksy zve na Narozeninový ples do hotelu Grand. Můžete se těšit na hudební vystoupení žáků, předtančení, bicí show, kapelu Vladimír a slosovatelné vstupenky. Vstupenky za 270 Kč jsou k prodeji v informačním centru na zámku v Doksech.

Fousáč - Akordeon

Hudební tvorba písničkáře Fousáče se pohybuje na hranici folku a punku a jeho vystoupení jsou nabitá mužskou energií. Originální živou hudbu doplňují autentické texty plné syrové opravdovosti, v nichž se odráží vesnická filosofie a pohled na svět. V roce 2021 mu ve vydavatelství Guerilla Records vyšlo debutové autorské album s názvem Mým vesničanům. Vstup volný!

Divadelní Představení Na Viděnou, Sbohem

Komedie o skupině přátel z bývalé kapely, kteří přichází do nádražní hospůdky, aby naposledy poseděli nad skleničkou a pohovořili o životě, rodině, lásce a snech. Hraje ochotnický divadelní soubor z Břeclavi, jež s touto hrou vyhrál krajskou přehlídku amatérských souborů v Hodoníně a zúčastnil se celorepublikové přehlídky Jiráskův Hronov. Vstupné 100 Kč.

Recitační Soutěž

Přijďte v úterý 21. března v 10 hodin do Rytířského sálu na zámku v Doksech, kde se bude konat recitační soutěž žáků ZŠ K. H. Máchy v Doksech. Proběhne také vyhlášení vítězů ve 3 kategoriích. Podpořte žáky svou účastí a rozhodněte o vítězi v kategorii „cena publika“. Po zahájení soutěže (10:00 hod.) nebude možné vstupovat do sálu z důvodu rušení vystupujících. Děkujeme za pochopení.